Tablica informacyjna
Drodzy Rodzice,                                                                          

 
 
Cieszymy się, że od września Wasze dziecko będzie uczęszczało do naszego Przedszkola. Spędzimy z Państwa dzieckiem wiele czasu. W pracy wychowawczej najważniejsze są dla nas trzy podstawowe wartości: prawda, dobro, przyjaźń. 
Wierzymy, że rodzice aktywnie włączą się w funkcjonowanie naszego przedszkola. Na pierwszym spotkaniu zaproponuję Państwu formy współdziałania i bardzo liczę na konkretne uwagi i propozycje rodziców. 
  
W pierwszym dniu dzieci powinny przyjść do przedszkola pomiędzy 6.00 a 8.00. Należy zabrać na zmianę wygodne obuwie, zestaw zapasowych ubranek (i bielizny w razie awarii), a także dzieci mogą przynieść ulubioną zabawkę. 
Szczegółowe informacje będą omówione na spotkaniu organizacyjnym 4 i 5 września 2019 r. Będziemy z radością oczekiwać na spotkanie. 
Z nadzieją czekamy na osobiste spotkanie z Państwem. Harmonijna współpraca nauczycielek z rodzicami zapewni dziecku jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju, zdobywania wiedzy oraz kształtowania osobowości. 
 
Informujemy, że listy dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 z podziałem na grupy są wywieszone na tablicy ogłoszeń w holu przedszkola.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 4 września br. (tj. w środę) o godzinie 17:00 dla niżej wymienionych grup: Różyczki, Maczki, Słoneczniki, Bławatki oraz  5 września br. (tj. w czwartek) o godzinie 17:00 dla niżej wymienionych grup:  Rumianki, Bratki , Fiołki, Dzwoneczki
Prosimy o przybycie na zebranie organizacyjne bez dzieci.  
  
                                                                            Załączam pozdrowienia 
                                                                         Iwona Moskal  - Dyrektor Przedszkola    
                                                                         Samorządowego „Stokrotka”

metryczka


Wytworzył: Joanna Zubaniak (20 sierpnia 2019)
Opublikował: Grażyna Wełnitz (20 sierpnia 2019, 13:12:25)

Ostatnia zmiana: Grażyna Wełnitz (20 sierpnia 2019, 14:18:22)
Zmieniono: Edycja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 520