Urodziny naszej "Stokrotki"

Dwadzieścia lat temu, przy ulicy Kwiatowej 20 oddano do użytku nowy budynek przedszkola w Nowej Wsi Wielkiej. Po 10 latach funkcjonowania rozpoczęła się praca wokół nadania przedszkolu imienia.
W plebiscycie ogłoszonym dla przedszkolaków i ich rodziców zwyciężyła nazwa „Stokrotka” i Uchwałą Rady Gminy z dnia 27.V.1999 roku została zatwierdzona.
         Dnia 16.VI. 2009 roku w 10 rocznicę nadania imienia odbyła się doniosła uroczystość, w której uczestniczyły dzieci, pracownicy i zaproszeni goście.
Serdecznie powitaliśmy przyjaciół naszego przedszkola: panią sekretarz Gminy Julitę Popielowską,
ks. Dziekana Michała Stolarskiego, kierownika GZOO panią Lilę Górną, panią dyrektor Przedszkola Samorządowego „Jarzębinka” Grażynę Weselską, dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej panią Dorotę Targowską, Jolantę Putto z firmy „Delta”, panią Małgorzatę Paszkiewicz i Magdalenę Dworską – Ścieszyńską z firmy „Lucent”, pana Aleksandra Głowskiego oraz emerytów. Wiele osób zaproszonych z różnych powodów nie mogło przybyć na uroczystość, ale pamiętali o nas przysyłając życzenia i upominki.
         Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego zaśpiewania naszego hymnu i po serdecznym powitaniu przez panią dyrektor Iwonę Moskal obejrzeliśmy przedstawienie w wykonaniu dzieci sześcioletnich pt. „Grymaśna Stokrotka”.
W dowód wdzięczności przyjaciele przedszkola obdarowani zostali pamiątkowymi koszulkami i emblematami z logo naszej placówki.
Jak na każdych urodzinach, tak i u nas nie zabrakło tortu ze świeczkami, które udało się zdmuchnąć za pierwszym razem przez naszych przyjaciół. Gościom i dzieciom tort bardzo smakował.
Wszystkim naszym bliskim za życzenia i upominki bardzo dziękujemy.
 
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać”

ZdjęcieZdjęcieZdjęcie

metryczka


Wytworzył: Ewa Cyganik-Piekło, Grażyna Wełnitz (2 września 2009)
Opublikował: Grażyna Wełnitz (2 września 2009, 19:30:37)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 668