Certyfikat "Zielona Flaga"

Przedszkole Samorządowe "Jarzębinką" w Brzozie otrzymało Międzynarodowy Certyfikat "Zielona Flaga", który nadawany jest placówkom oświatowym na całym świecie w ramach programu Eco-Schools. Program ten oparty jest na Systemie Zarządzania Środowiskiem-EMAS, ISO14001, polegającym na podnoszeniu świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży poprzez działania na rzecz rozwoju zrównoważonego w przedszkolach i szkołach oraz najbliższym otoczeniu.
Otrzymanie tak prestiżowego tytułu wiązało się z realizacją wielu zadań, we współpracy i przy wsparciu osób prywatnych, firm, organizacji oraz urzędu.
W dniach 20 i 21 października brać przedszkolna świętowała otrzymanie "Zielonej Flagi" wraz z tymi, którzy przyczynili się do ich sukcesu.
W jesienne popołudnie na przedszkolny maszt wciągnięta została zielona flaga, a w poranek 
następnego dnia do przedszkola przybyli zaproszeni goście. Wśród nich przedstawiciele Urzędu Gminy w NWW wójt Pan Wojciech Oskwarek i sekretarz Pan Leszek Latosiński, przedstawiciel Nadleśnictwa Bydgoszcz Pan Przemysław Jurek, leśniczy Nowego Smolna Pan Sławomir Fac, dyrektor gimnazjum Pan Krzysztof Kluczborski, przedstawiciele Klubu Seniora, sponsorzy, przyjaciele i rodzice. To dla nich płynące z serca artystyczne podziękowania przygotowały dzieci z grup "Żabki","Zajączki" i "Krasnale" wraz z wychowawczyniami. 
Za okazaną pomoc jeszcze raz wszystkim: Dziękujemy!!!

metryczka


Wytworzył: Małgorzata Kulesza (5 listopada 2014)
Opublikował: Anna Sawicka (22 listopada 2014, 09:39:45)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 479