Szkolny Dzień Teatru

Tradycją w naszej szkole są obchody Dnia Teatru. 3 kwietnia już po raz szósty uczniowie naszej szkoły mogli w tym dniu uczestniczyć.
       Są tacy uczniowie, którzy doskonale pamiętają poprzednie przedstawienia: „Mucha przed sądem”, „Bajeczkę”, „Szafę babuni”, „Spotkanie z Aniołem”, „Album” czy „Rajski Ogród”. Przypomnijmy, że wszystkie na scenach powiatu i województwa zdobywały nagrody.
       W obchodach Dnia Teatru wzięły udział trzy zespoły teatralne: kółko recytatorskie pod kierunkiem pani Małgorzaty Strabel, kółko teatralne „Kuferek”, którego opiekunem jest pani Lucyna Szejner i grupa teatralna „Klaps” pod kierunkiem pani Lucyny Szejner, pani Julii Bafii i pani Elżbiety Pękały.
       W klimat tego dnia wprowadziła nas świetna dekoracja, afisze i okolicznościowe znaczki. Obejrzeliśmy trzy spektakle: „Pinokio, a jak myślisz?”, „Czarna dziura” i „Zniewoleni”. Dwa ostatnie zdobyły I-miejsca na Przeglądzie Teatrów Szkolnych w Pałacu Młodzieży. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły mogli się poczuć jak w prawdziwym teatrze. Spektakle bardzo się podobały. Owacjom nie było końca.


Taniec na szczudłach
Taniec na szczudłach

Przedstawienie: Pinokio, a jak myślisz?
Przedstawienie: Pinokio, a jak myślisz?

Przedstawienie: Czarna dziura
Przedstawienie: Czarna dziura

Przedstawienie: Zniewoleni
Przedstawienie: Zniewoleni

metryczka


Wytworzył: Lucyna Szejner (8 kwietnia 2009)
Opublikował: Maria Pakulska (22 kwietnia 2009, 15:14:38)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 380