Dzień Dziecka 2011

Dzieci z Przedszkola Samorządowego “Jarzębinka” w Brzozie dnia 1 czerwca przywitał słoneczny ranek, pełen niespodzianek. Już przed śniadaniem uśmiechnięte twarze przedszkolaków zdobiły fantazyjne i bardziej popularne kolorowe malunki. Natomiast po śniadaniu dzieci udały się do Tajemniczej Przedszkolandii. 
Na miejscu czekało na nie moc atrakcji: dmuchany zamek, basen z kulkami, zjeżdżalnia, trampolina. Starsze dzieci mogły również zakręcić kołem fortuny i przekonać się do kogo los się uśmiechnie i zdobędzie najwięcej punktów. Wesołe zabawy trwały do obiadu. 
Grillowana kiełbaska, ogórek małosolny i chrupiące bułeczki - takie smakołyki zostały podane dzieciom tego dnia, a cała uczta odbywała się na świeżym powietrzu. Po obiedzie przedszkolaki udały się do Biblioteki Publicznej w Brzozie, aby poznać wyniki konkursu plastycznego na “Najciekawszy bilet wstępu do Przedszkolandii”. Z każdej grupy została wyłoniona piątka zwycięzców, którzy otrzymali nagrody książkowe, pozostali uczestnicy konkursu dostali lizaki.
Na zakończenie imprezy dzieci zostały obdarowane słodkimi niespodziankami. To był bardzo udany i radosny dzień. Nawet pogoda tego dnia zrobiła dzieciom prezent i ofiarowała im piękne słońce i bezchmurne niebo.

zdjęcia

metryczka


Wytworzył: Alina Sitek (8 czerwca 2011)
Opublikował: Anna Sawicka (2 czerwca 2011, 19:38:53)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 439