Piknik Rodzinny

21 maja, w sobotę, na boisku szkolnym odbył się Piknik Rodzinny przygotowany przez Radę Rodziców. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji i konkurencji sportowych, gdzie dzieci i rodzice mogli wykazać się wieloma talentami artystycznymi i niezwykłą wprost sprawnością fizyczną.
Imprezę o godzinie 14:00 rozpoczęło przedstawienie przygotowane przez rodziców i nauczycieli pt: „Nie ma tego złego”. Następnie swoje talenty prezentowali uczniowie klas I c, IV a, IV b, V a, V c, VI a.
 W trakcie trwania pikniku można było zjeść smaczną grochówkę, kiełbaski z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem i domowe ciasto. Na aukcjach licytowano prace wykonane przez dzieci z koła plastycznego i fanty przygotowane przez rodziców. Popularnością cieszyły się również rysunki dzieci z wszystkich klas przygotowane specjalnie na ten cel.
W zawodach sportowych takich jak: mecze siatkówki, tory przeszkód, rzucanie do celu wzięło udział wielu uczestników. Na wygranych czekały medale i nagrody.

Oprócz humoru, który dopisywał wszystkim, dopisała również pogoda.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i cała społeczność szkoły serdecznie dziękują Radzie Rodziców za przygotowanie wspaniałej imprezy, którą będziemy długo wspominać.

metryczka


Wytworzył: Małgorzata Lisiecka (26 maja 2011)
Opublikował: Hanna Paetzke (5 czerwca 2011, 12:57:01)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 333