Święto wszystkich kobiet

Dzień 8 marca tradycyjnie jest dniem wyjątkowym i bardzo uroczystym. Tegoroczne Święto Kobiet również takie było. Uroczystość przygotowały najmłodsze przedszkolaki z grupy „Różyczki” i „Fiołki”. Wszyscy zaproszeni goście, czyli rozśpiewane panie z chóru „Lirenka”, uśmiechnięte panie z Biblioteki Gminnej, miłe panie z Gminnego Zespołu Oświaty oraz sympatyczne nauczycielki, panie z obsługi i wszystkie grupy zgromadzili się na przystrojonej i oświetlonej rześkim marcowym słoneczkiem sali „Różyczek”. Hasło „Święto wszystkich kobiet” wprowadzało nas w odświętny nastrój. Czekała nas niespodzianka – występ najmłodszych przedszkolaków, których przygotowały wychowawczynie Marta Nogalska i Ania Dudzik. Mali aktorzy byli nieco stremowani, ale bardzo przejęci faktem, że to im przypadł w udziale występ z okazji tak ważnego święta.
W ciekawej scenerii pełnej uroczych bukietów wiosennych kwiatów dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. Mimo tego, że występujące dzieci miały zaledwie 3 – 4 lata pięknie zagrały na instrumentach, zatańczyły i zaśpiewały. Zebrali za to gromkie brawa.
Występ bardzo podobał się wszystkim zgromadzonym na sali, a uśmiechnięte twarze pań i dziewczynek przekonywały, że miłe życzenia zdrowia, szczęścia, radości oraz … „mniej zmartwień na głowie” sprawiły wszystkim wiele przyjemności. Nie zabrakło również upominków dla wszystkich zaproszonych gości. Wszystkie dziewczynki otrzymały słodki upominek, a zebrani goście zaproszeni zostali na poczęstunek.
ZdjęcieZdjęcie

metryczka


Wytworzył: Marta Nogalska (11 maja 2013)
Opublikował: Grażyna Wełnitz (11 maja 2013, 18:24:44)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 517