Dzień Mamy i Taty u "Krasnali"

Dnia 28 maja 2013 roku na zaproszenie "Krasnali" do naszego przedszkola przybyli ukochani Rodzice. Dzieci przygotowały z tej okazji szereg niespodzianek. Po pierwsze - część artystyczną: zatańczyły "Polkę Italiano" oraz "Wachlarzyki", zagrały partyturę do utworu pt.: "Tarantella", zaśpiewały piosenkę dla mamy pt.: "Kocham Cię..." i wyrecytowały wiersz dla taty pt.: "Życzenia". Jednak to nie był koniec. Po części artystycznej, przyszła kolej na wręczenie prezentów wykonanych własnoręcznie przez dzieci. Tradycyjne laurki, a także wazoniki z kwiatami oraz serduszka i motylki wykonane z masy solnej, przedszkolaki z gorącymi życzeniami i całusami wręczyły swoim najbliższym. 
Na tę uroczystość "Krasnale", przy niewielkim wsparciu pań, przygotowały również poczęstunek: kruche ciasteczka oraz wafelki nadziewane nutellą. Kiedy dzieci występowały, goście w skupieniu oglądali swoje pociechy, raczyli się kawą lub herbatą i rozkoszowali się poczęstunkiem. Potem dzieci i chętni goście wzięli udział w proponowanych zabawach przy muzyce. 
Po zakończeniu imprezy wszyscy w doskonałych humorach rozeszli się do domów. Przebieg uroczystości przedstawiają zdjęcia.

metryczka


Wytworzył: Anna Sawicka (3 czerwca 2013)
Opublikował: Anna Sawicka (3 czerwca 2013, 22:22:07)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 496