"Krasnale" i "Motylki" w Jura Parku

Dnia 28 czerwca 2013 roku dzieci z grup "Krasnale" i "Zajączki" wyruszyły na autokarową wycieczkę do Jura Parku w Solcu Kujawskim. Na przedszkolaki czekało tam wiele atrakcji. Przede wszystkim wraz z przewodnikiem przeszły "niebezpieczną" ścieżkę dydaktyczną i przy bzyczeniu komarów oglądały, na szczęście, dawno wymarłe dinozaury oraz najciekawsze eksponaty w muzeum. W ciemnym kinie obejrzały seans filmowy 5D o powstaniu życia na Ziemi oraz życiu i zwyczajach zwierząt z ery dinozaurów. Podczas filmu doświadczyły trzęsienia ziemi, podmuchów wiatru, padającego deszczu i śniegu, a nawet oddechu straszliwych gadów, które nasze milusińskie miały na wyciągnięcie ręki. Potem samodzielnie pomalowały wybrany przez siebie model dinozaura, zjadły drugie śniadanko i pobiegły na plac zabaw, aby skorzystać z jego atrakcji.
Na zakończenie, zmęczone już dzieci, zjadły obiad i udały się do autokaru, gdzie panie wręczyły im dyplomy znawców dinozaurów.
Mamy nadzieję, że wszystkim dzieciom wycieczka dostarczyła niezapomnianych, miłych wrażeń, którymi podzieliły się z rodzicami po powrocie do domów.

zdjęcia

metryczka


Wytworzył: Anna Sawicka (1 lipca 2013)
Opublikował: Anna Sawicka (5 lipca 2013, 21:11:43)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 500