Pierwszy semestr maluchów z grupy „Różyczki” za nami

 A o to co się u Nas działo… 

„Już nie płaczę – pasowanie na przedszkolaka” 

W październiku Nasze małe Różyczki stały się dzielnymi przedszkolakami. Podczas uroczystości zaprezentowały program artystyczny, a następnie otrzymały odznakę „Stokrotki” oraz dyplom  dzielnego przedszkolaka. 

ZdjęcieZdjęcie

„Święto Pluszowego Misia”

Każdy dobrze wie, że miś to najlepszy przyjaciel malucha. W listopadzie obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Dzieci przyniosły swoje maskotki i wraz z nimi świetnie się bawiły. 

ZdjęcieZdjęcieZdjęcie

„Mikołaj u Różyczek” 

Jak mówi tradycja 6 grudnia przybywa do grzecznych dzieci Święty Mikołaj.
Tak też stało się u Nas w Przedszkolu Stokrotka! Do wszystkich dzieci przyszedł wyczekiwany Święty i obdarował upominkami, a buzie naszych wychowanków nie przestawały się uśmiechać.

ZdjęcieZdjęcie

„Świąteczne Impresje” 

W grudniu przed  Świętami Bożego Narodzenia z okazji wigilii grupowej ”Różyczek”  rodzice wraz z wychowawczyniami przygotowali małą teatralną niespodziankę dla swoich pociech. Małe „Różyczki” nie pozostały dłużne i  również zaprezentowały swój świąteczny program artystyczny.

ZdjęcieZdjęcie

„Dzień Babci i Dziadka” 

Z okazji Święta ukochanych Dziadków „ Różyczki” postanowiły przekazać swoje uczucia poprzez formę artystyczną. Wspólnie bawiliśmy się i świętowaliśmy z ukochanymi Seniorami.

ZdjęcieZdjęcie

Opracowały:
Magdalena Adamska
Ewa Cyganik-Piekło

metryczka


Wytworzył: Magdalena Adamska (26 lutego 2014)
Opublikował: Grażyna Wełnitz (26 lutego 2014, 12:20:18)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 601