Wieczór w bibliotece

W piątek 17 listopada od godziny 18.00 do 21.00 dzieci z grupy „Dzwoneczki” świętowały w Gminnej Bibliotece Publicznej w Nowej Wsi Wielkiej Święto Pluszowego Misia.
Celem spotkania było poszerzenie wiedzy nt. niedźwiedzi brunatnych oraz historii pluszowego misia. Ponadto, dzieci podzielone na dwie drużyny: Puchatków i Uszatków rozegrały konkursy, które przyniosły uczestnikom wiele emocji.
Kolejnym punktem zabawy, który najbardziej „Dzwoneczkom” się podobał, było poszukiwanie Misia Pani Gosi, który zagubił się w bibliotece. Na szczęście pluszowa Misia – Gosia zostawiła dzieciom wskazówki, dzięki którym szybko wróciła do swojej właścicielki.
Dzieci na pamiątkę wieczornego spotkania w bibliotece otrzymały od Pani Doroty i Marty książeczki i słodkie lizaki, a same obdarowały je drobnymi upominkami.
Po emocjach przyszedł czas na kolację, a po niej szybka wymiana książek i już można było układać się w swoich śpiworach, by w towarzystwie swoich misiów obejrzeć animowany film pt. „101 dalmatyńczyków,” który dzieci wybrały w drodze losowania.
Czas spotkania szybko minął, a dzieci już pytają: „Ciociu, czy pójdziemy jeszcze kiedyś wieczorem do biblioteki ?”
Kto wie ?
Przecież grzecznym dzieciom trudno się odmawia.

 


metryczka


Wytworzył: Małgorzata Kędzierska (28 listopada 2017)
Opublikował: Grażyna Wełnitz (28 listopada 2017, 22:08:27)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 279