W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

11 listopada- Narodowe Łšwięto Niepodległości

XML

Treść

"Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!
To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce!"

Narodowe Łšwięto Niepodległości świętowaliśmy również w naszym przedszkolu. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka. Odbyła się uroczystość upamiętniająca 104 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez panie i dzieci z grup ,,Fiołki" i ,,Bratki".

Uroczystość z okazji Narodowego Łšwięta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu. Program artystyczny przygotowany przez ,,Stokrotkowe" przedszkolaki mogli również obejrzeć mieszkańcy Nowej Wsi Wielkiej podczas ,,wieczornicy", gratulujemy młodym artystą tak wzruszającego występu!