Oferta pracy - konserwator

XML

Treść

OFERTA PRACY

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej

ogłasza nabór na stanowisko konserwatora

1.               Warunki zatrudnienia:

1)    miejsce pracy – Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Wielkiej

2)    forma zatrudnienia - umowa o pracę,

3)    wymiar zatrudnienia - pełny etat,

4)    praca od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Szkoły.

2.               Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:

1)      posiada obywatelstwo polskie,

2)      posiada wykształcenie podstawowe, preferowane osoby z wykształceniem zawodowym,

3)      posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,

4)      nie była karana

5)      stan zdrowia pozwala na pracę na ww. stanowisku.

3.               Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem:

1)      umiejętność dobrej organizacji pracy,

2)      poczucie odpowiedzialności za realizację zadań (terminowość, sumienność, dokładność),

3)      łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista,

4)      umiejętność zgodnej pracy w zespole,

5)      prawo jazdy kat. B,

6)      preferowane uprawnienia elektryczne (podnoszą wartość oferty).

4.               Zakres zadań i obowiązków (ogólnie):

1)      przeprowadzanie prac gospodarczych: porządkowych, remontowych, budowlanych itp. na terenach i obiektach należących do szkoły,

2)      wykonywanie prac związanych z awariami (np. naprawa urządzeń sanitarnych, hydraulicznych, elektrycznych),

3)      obsługa elektronarzędzi (np. wiertarki, wkrętarki, kosiarki, pilarki, nożyc do żywopłotu),

4)      kontrola sprawności urządzeń i sprzętu szkolnego, prace naprawcze,

5)      współpraca z pozostałymi pracownikami szkoły przy realizacji ich zadań,

6)      wykonywanie innych poleceń dyrektora wynikających z organizacji pracy placówki oraz potrzeb placówki w ramach zakresu czynności.

5.               Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1)      życiorys (CV),

2)      kwestionariusz osobowy,

3)      oświadczenie kandydata, iż kandydat nie był karany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz korzysta z pełni praw publicznych i posiada zdolność do czynności prawnych,

4)      oświadczenie kandydata, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a - Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy nr 95/46/WE (RODO), w celach przeprowadzenia naboru.

6.               Informacje dodatkowe:

1)     Druki ww. oświadczeń oraz kwestionariusza osobowego do pobrania z sekretariatu szkoły lub ze strony www.spnww.polskaszkola.pl.

2)     Dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie szkoły lub kierować na adres:
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, ul. Ogrodowa 1 86-060 Nowa Wieś Wielka z dopiskiem na kopercie: „Konserwator”. Termin składania ofert: 20 czerwca 2024 r.  do godziny 12.00.

3)     O terminie i miejscu ewentualnej rozmowy kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie.

Dyrektor szkoły

Justyna Łukaszewicz

Załączniki